SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

Nasıl üye olabilirim?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşelerinde yer alan " Üye Girişi " butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz Üyelik Formu'nu doldurarak sitemize kolayca üye olabilirsiniz.Üye olmak için tıklayınız.

 

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

Dilerseniz üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için sepet adımına geçerken geçerli bir e-posta adresi girmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Sayfalarımızın sağ üst köşesinde yer alan " Üye Girişi " adımından " Şifremi Unuttum " başlığını tıklamanız yeterlidir. Sitemize kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi gösterilen alana girdikten kısa bir süre sonra e-posta adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

 

 

Neden üye olmak için TC kimlik numaramı girmeliyim?

 

433 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Tebliği uyarınca faturada TC Kimlik No yer alması zorunludur. Bu nedenle sizlerden üyelik esnasında bu bilgiyi de talep etmekteyiz.

 

 

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

 

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için " Hesabım " sayfasında yer alan “ Kişisel Bilgilerim " başlığını tıklamanız yeterlidir. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra “ Kaydet " butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

 

 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

 

Üyeliğinizi iptal etmek için sağ üst köşede bulunan  " Hesabım " sayfasında yer alan “ Hesap Ayarlarım" başlığındaki  “ Üyelik Bilgilerim" kısmına tıklayıp sağ alttaki  “ Üyelik Bilgilerimi Sil" butonuna tıklamız yeterli olacaktır. Üyeliğiniz sistemimizden tamamen siinecektir. Destek için 0 374 212 70 88 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Çerez Kullanımı